Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY–dodatkowy nabór dla Gminy Żukowo

108 0

Zapraszamy do aplikowania o środki dla grup nieformalnych i młodych organizacji społecznych z terenu Gminy Żukowo. Do zdobycia nawet 6000 zł na inicjatywy!

Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Nowy, bo tworzony w nowym, większym partnerstwie, którego liderem jest Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych, opartym o otwartość, zaufanie i solidarność, tworzącym nową jakość we wsparciu rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych.

Zapraszamy do składania wniosków na:

inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego (mini-grant do 1000 zł lub grant do 6 000 zł)

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego, z terenu województwa pomorskiego w szczególności realizujących działania na terenie Gminy Żukowo.

TERMINY:

NABÓR WNIOSKÓW – od 10 do 31 sierpnia 2021

Rozstrzygnięcie konkursu – do 13 września 2021

Realizacja projektów – do 13 września do 30 listopada 2021

Szczegóły w regulaminie konkursu poniżej:

PULA ŚRODKÓW: 6000 zł na realizację projektów w obszarze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Bieżące informacje są także na: facebook.com/akumulatorspoleczny

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać Gminę Żukowo i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Skip to content