Szkolenie: Asysytent księgowej – gm.Żukowo

Serdecznie zapraszamy kobiety zamieszkujące w gminie Żukowo, w wieku od 18 do 30 lat, nieaktywne zawodowo lub bezrobotne chętne do podjęcia zatrudnienia, do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu w ramach projektu pt. „Mama dostaje szanse”.

Kurs przygotuje Panie do podstawowego zaznajomienia się z terminologią księgowości i podniesienia kwalifikacji oraz ułatwi kobietom wychowującym dzieci podjęcie pracy na stanowisku: asystenta księgowej, fakturzystki,  czy osoby obsługującej dokumentację finansową firmy.

Dla dzieci kobiet uczestniczących w szkoleniach będzie zorganizowany bezpłatny punkt przedszkolny.

Projekt jest współfinansowany ze środków UE z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach POKL działanie 7.2.1.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie i przysłanie ankiety rekrutacyjnej na e-mail: fundacja@fundacjaeds.pl lub dostarczenie do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żukowie.