Bezpłatny warsztat „Złap byka za rogi i zdobądź grant dla swojej organizacji”!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat:

Złap byka za rogi i zdobądź grant dla swojej organizacji”!

Warsztat odbędzie się już we wtorek 13.06 o godz. 16:30 w Kartuzach, ul. Jeziorna 2/33 (mapa) w Fundacji Edukacji i Działań Społecznych.

Warsztat prowadzi Marta Kosińska, ekspertka, która posiada 16-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy. W ostatnim roku pozyskała na działania społeczne ponad 3 mln zł.

Podczas warsztatu dowiesz się:

• Co sprawia, że dany wniosek otrzymuje dofinansowanie, a inny nie?
  • O czym należy pamiętać, pisząc wniosek o grant?
  • Jakich błędów nie popełniać?
  • Jak formułować cele, rezultaty i harmonogram projektu?
  • Jak napisać poprawny budżet?

Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce już dziś, odpowiadając na tego maila.

Warsztat poprowadzi Marta Kosińska – ekspertka w zakresie pozyskiwania funduszy dla NGO, absolwentka Zawodowego Kursu Fundraisingu (Certified Fundraiser – 11) zgodnego ze światowymi kryteriami EFA (Excellence in Fundraising Training). Trenerka szkoleń, absolwentka Szkoły Trenerów Meritum dającej uprawnienia na poziomie 5 EQF. Doradczyni organizacji pozarządowych w zakresie fundraisingu i PR. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a także Studium Pozyskiwania i Rozliczania Funduszy dla Organizacji Pozarządowych w Wyższej Szkole Bankowej. Absolwentka licznych szkoleń międzynarodowych i krajowych z tematyki projektowania zmiany społecznej, pracy na rzecz osób wykluczonych oraz specyfiki działania NGO, w tym Szkoły Liderów 2010. Od 2020 roku jest związana z Fundacją RC, gdzie zajmuje się pozyskiwaniem funduszy, a także prowadzi szkolenia i doradztwo dla organizacji pozarządowych.

Zapraszamy!