Szkolenie dla NGO – Wypalenie zawodowe

W ramach realizacji zadania publicznego zapraszamy na szkolenie w formie on-line dotyczące wypalenia zawodowego osób działających w trzecim sektorze, skierowanego do organizacji pozarządowych z powiatu kartuskiego.

Temat: Wypalenie zawodowe w organizacjach pozarządowych

Termin: 20 października 2020 o godz. 17:00.

Wykładowca: Marta Kosińska

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie ankiety z dokładnym adresem mailowym. 30 minut przed rozpoczęciem zostanie przesłany link do spotkania on-line w LiveWebinar.

Formularz w wersji elektronicznej należy odesłać na adres e-mailowy: cop@fundacjaeds.pl

lub drogą pocztową na adres: Fundacja Edukacji i Działań Społecznych, ul. Jeziorna 2/33, 83-300 Kartuzy do dnia 20.10.2020 r. do godz 12:00

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Wzmocnienie III Sektora w powiecie kartuskim” współfinansowanego ze środków Powiatu Kartuskiego