„Poznajmy się! Zagrajmy w Grę!”

Celem Gry Terenowej pod tytułem „Poznajmy się! Zagrajmy w Grę!” – Gra Terenowa dla Młodzieży Szkolnej Gminy Żukowo jest stworzenie możliwości spotkania się i poznania młodzieży Gminy Żukowo oraz zapoznania się z historią Żukowa.

Organizatorzy Młodzieżowej Gry Terenowej – Młodzieżowa Rady Gminy Żukowo, Urząd Gminy w Żukowie i Fundacja Edukacji i Działań Społecznych . W wydarzeniu weźmie udział przedstawiciele 12 szkół – 12 drużyn po 6 osób i opiekunowie oraz 18 wolontariuszy z gminy Żukowo. Gra odbędzie się 8 czerwca na terenie miasta Żukowo oraz Szkoły Podstawowej nr 2 (Początek i zakończenie).

Na zakończenie Gry ok. 14,30 przewidujemy krótki występ artystyczny oraz ogłoszenie wyników Gry.

Projekt „Młodzież poznaje gminę” jest współfinansowany ze środków Gminy Żukowo.