Akumulator Społeczny - dodatkowy nabór

Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie dotacyjnym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY
dofinansowanego w ramach Programu FIO!

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?
Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych* i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

*organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł (wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).


Termin dodatkowego naboru: od 1 do 10 września 2020.

 

UWAGA: W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek! Jeżeli organizacja lub grupa otrzymała już w 2020 roku dofinansowanie w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, nie może brać udziału w dodatkowym naborze!

W ramach dodatkowego konkursu można się ubiegać o dofinansowanie: mini-grant do 500zł lub grant do 5000zł, a w przypadku projektów na obszarze Miasta Gdyni do 3500zł, na działania ze sfer pożytku publicznego.

Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na realizację projektów na obszarze Gdyni i powiatów kartuskiego, kwidzyńskiego, słupskiego i/lub na rzecz ich mieszkańców!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 16 września do 15 listopada 2020.

 

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się (lub zalogować – w przypadku wnioskodawców z ubiegłych lat) na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat (zgodnie z planowanym miejscem realizacji i odbiorcami działań) i i wypełnić formularz on-line.

UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

 

REGULAMIN dodatkowego konkursu 2020 (do pobrania)


Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe on-line w sobotę 5 września o godz. 10:00. TUTAJ możesz się zarejestrować.

 

Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji – nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski. Kontakt z lokalnymi Operatorami:

  • Gdynia – Fundacja RC, Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk, www.fundacjarc.org.pl, tel. 58 344 40 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • powiat kartuski – Fundacja Edukacji i Działań Społecznych, ul. Jeziorna 2/33, 83­-300 Kartuzy, www.fundacjaeds.pl, tel. 58 684 05 59, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • powiat kwidzyński – Fundacja Pokolenia, ul. Obr. Westerplatte 6, 83-110 Tczew, www.fundacjapokolenia.pl, tel. 58 352 45 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • powiat słupski – Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Al. Sienkiewicza 19, 76-200 Słupsk, www.cio.slupsk.pl,, tel. 59 840 29 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zachęcamy także do śledzenia bieżących informacji na profilu na FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

 

adanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Wyszukiwanie

Klub Przedszkolaka

Spółdzielnia Socjalna II

CookiesAccept

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem