FUNDUSZ AKUMULATOR SPOŁECZNY 2015 - II NABÓR WNIOSKÓW

Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie grantowym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY 2015 dla powiatów m. Słupsk, słupskiego, kartuskiego.


AKUMULATOR SPOŁECZNY to przyjazny, trwały i innowacyjny fundusz, mający na celu pobudzanie aktywności społecznej mieszkanek i mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do grup nieformalnych i młodych organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego, działających na rzecz dobra wspólnego.

W ramach II naboru konkursu Funduszu Akumulator Społeczny dla powiatów: miasto Słupsk, słupskiego i kartuskiego można się ubiegać o Minigrant do 500 zł na inicjatywę ze sfery pożytku publicznego.

Wnioski konkursowe należy przesyłać za pomocą portalu Witkac.pl

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Dodatkowy nabór trwa od 15 października od godz. 15:00 do 27 października do godz. 24:00. Projekty mogą być realizowane w okresie 2 - 30 listopada 2015.

UWAGA! W konkursie nie mogą uczestniczyć organizacje/grupy nieformalne aktualnie realizujące projekty dofinansowane z Funduszu Akumulator Społeczny 2015.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Operatorem Funduszu na terenie powiatów m. Słupsk, słupskiego i kartuskiego:

Centrum Inicjatyw Obywatelskich
ul. Sienkiewicza 19
76-200 Słupsk
tel. 59 840 29 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na terenie pow. kartuskiego informacji udziela:
Fundacja Edukacji i Działań Społecznych
ul. Jeziorna 2/33, 83-300 Kartuzy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.58 684 05 59

                     

Wyszukiwanie

Klub Przedszkolaka

Spółdzielnia Socjalna II

CookiesAccept

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem